MIC2940A-3.3WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC2940A-3.3WU-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1.25A TO263-3
Fitxak: MIC2940A-3.3WU-TR.pdf
  • Mezua
MIC2940A-3.3WU-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC2940A-3.3WU-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1.25A TO263-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60178 pcs Datuen fitxa MIC2940A-3.3WU-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 1.25A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 26V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC2940A-3.3WU TR
MIC2940A-3.3WU TR-ND
MIC2940A-3.3WUTR
MIC2940A-3.3WUTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.25A TO-263-3 Uneko - Hornikuntza (Max) 70mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 500µA Uneko - Irteera 1.25A
Kontrolatzeko eginbideak - Oinarriaren zati kopurua MIC2940A-3.3
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MIC2940A-5.0BU TR
MIC2940A-5.0BU TR
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC REG LINEAR 5V 1.25A TO263-3