MIC29300-3.3WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC29300-3.3WU-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 3A TO263-3
Fitxak: MIC29300-3.3WU-TR.pdf
  • Mezua
MIC29300-3.3WU-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC29300-3.3WU-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 3A TO263-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30936 pcs Datuen fitxa MIC29300-3.3WU-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 3A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 26V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263-3 Series -
Pakete / kasua TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC29300-3.3WU TR
MIC29300-3.3WU TR-ND
MIC29300-3.3WUTR
MIC29300-3.3WUTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A TO-263-3 Uneko - Irteera 3A