MIC29201-3.3WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29201-3.3WU-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC29201-3.3WU-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 400MA TO263-5
Fitxak: MIC29201-3.3WU-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
MIC29201-3.3WU-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC29201-3.3WU-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 400MA TO263-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27781 pcs Datuen fitxa MIC29201-3.3WU-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.75V @ 400mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 26V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-263-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Load Dump, Over Current, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC29201-3.3WU TR
MIC29201-3.3WU TR-ND
MIC29201-3.3WUTR
MIC29201-3.3WUTR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 400mA TO-263-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 12mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 300µA Uneko - Irteera 400mA