MIC2876-4.75YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2876-4.75YMT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC2876-4.75YMT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG BOOST 4.75V 3.8A
Fitxak: MIC2876-4.75YMT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
MIC2876-4.75YMT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC2876-4.75YMT-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG BOOST 4.75V 3.8A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155536 pcs Datuen fitxa MIC2876-4.75YMT-TR.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 4.75V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
topologia Boost Rectifier sinkronoa No
Hornitzaileen gailuen paketea 8-TDFN (2x2) Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-UFDFN Exposed Pad
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MIC2876-4.75YMT TR
MIC2876-4.75YMT TR-ND
MIC2876-4.75YMTTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Up Maiztasuna: aldatzea 2MHz
Deskribapen zehatza Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 4.75V 1 Output 3.8A (Switch) 8-UFDFN Exposed Pad Uneko - Irteera 3.8A (Switch)