MIC2033-12BYM6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2033-12BYM6-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC2033-12BYM6-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC SW DISTRIBUTION SOT23-6L
Fitxak: MIC2033-12BYM6-TR.pdf
  • Mezua
MIC2033-12BYM6-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC2033-12BYM6-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC SW DISTRIBUTION SOT23-6L Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 190923 pcs Datuen fitxa MIC2033-12BYM6-TR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 2.5 V ~ 5.5 V
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6
Series - Rds On (Tip) 75 mOhm
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Irteerako mota P-Channel
Irteerako konfigurazioa High Side Beste izenak 576-4259-2
MIC2033-12BYM6 TR
MIC203312BYM6TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Irteera kopurua 1
Interface On/Off Sarrera mota Non-Inverting
Uneko - Irteera (Max) 1.2A Oinarriaren zati kopurua MIC2033