MIC2015-0.5YM6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2015-0.5YM6-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC2015-0.5YM6-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6
Fitxak: MIC2015-0.5YM6-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MIC2015-0.5YM6-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC2015-0.5YM6-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123505 pcs Datuen fitxa MIC2015-0.5YM6-TR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 2.5 V ~ 5.5 V
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6
Series - Rds On (Tip) 70 mOhm
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Irteerako mota P-Channel
Irteerako konfigurazioa High Side Beste izenak MIC2015-0.5YM6 TR
MIC2015-0.5YM6 TR-ND
MIC2015-0.5YM6TR
MIC2015-0.5YM6TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Irteera kopurua 1
Interface On/Off Sarrera mota Non-Inverting
Ezaugarriak Slew Rate Controlled Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature
Uneko - Irteera (Max) 500mA Oinarriaren zati kopurua MIC2015