MIC2005-0.5YM6TX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2005-0.5YM6TX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MIC2005-0.5YM6TX
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6
Fitxak: MIC2005-0.5YM6TX.pdf
  • Mezua
MIC2005-0.5YM6TXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MIC2005-0.5YM6TX fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119920 pcs Datuen fitxa MIC2005-0.5YM6TX.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) Not Required Tentsioa - Karga 2.5 V ~ 5.5 V
Aldatu mota General Purpose Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6
Series - Rds On (Tip) 70 mOhm
Ratio - Input: Irteera 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-6 Irteerako mota P-Channel
Irteerako konfigurazioa High Side Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Irteera kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface On/Off
Sarrera mota Non-Inverting Ezaugarriak Slew Rate Controlled
Errua babestea Current Limiting (Fixed), Over Temperature Uneko - Irteera (Max) 500mA
Oinarriaren zati kopurua MIC2005
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MIC2005-0.5YML-TR
MIC2005-0.5YML-TR
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC DISTRIBUTION SW 0.5A 6-MLF
Stockean: 213029 pcs
Deskarga: MIC2005-0.5YML-TR.pdf
RFQ
MIC2005-0.8YM6-TR
MIC2005-0.8YM6-TR
deskribapena: IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-6
Stockean: 122252 pcs
Deskarga: MIC2005-0.8YM6-TR.pdf
RFQ
MIC2005-0.5YM6
MIC2005-0.5YM6
deskribapena: IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6