MCP73828-4.2VUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP73828-4.2VUA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP73828-4.2VUA
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC CONTROLLR LI-ION 4.2V 8-MSOP
Fitxak: 1.MCP73828-4.2VUA.pdf2.MCP73828-4.2VUA.pdf3.MCP73828-4.2VUA.pdf4.MCP73828-4.2VUA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
  • Mezua
MCP73828-4.2VUAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP73828-4.2VUA fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC CONTROLLR LI-ION 4.2V 8-MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioa - Hornikuntza (Max) 5.5V Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP
Series - Ezaugarri programagarriak -
Packaging Tube Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Beste izenak MCP738284.2VUA
MCP7382842VUA
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C (TA)
Gelaxken kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Interface -
Errua babestea - Deskribapen zehatza Charger IC Lithium Ion 8-MSOP
Uneko - kargatzen Constant - Programmable Korrontearen korrontea - Geh -
Bateria Pack tentsioa 4.2V Bateria Kimika Lithium Ion
Oinarriaren zati kopurua MCP73828
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MCP73828-4.2VUATR
MCP73828-4.2VUATR
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC CONTROLLR LI-ION 4.2V 8-MSOP