MCP4652T-502E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4652T-502E/UN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4652T-502E/UN
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL 5K DUAL 10-MSOP
Fitxak: MCP4652T-502E/UN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MCP4652T-502E/UNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4652T-502E/UN fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC POT DGTL 5K DUAL 10-MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122615 pcs Datuen fitxa MCP4652T-502E/UN.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 10-MSOP Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 5k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Beste izenak MCP4652T-502E/UN-ND
MCP4652T-502E/UNTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 257 Zirkuitu kopurua 2
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface I²C
Ezaugarriak Mute, Selectable Address Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 257 Taps I²C Interface 10-MSOP