MCP45HV51-103E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP45HV51-103E/ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP45HV51-103E/ST
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Fitxak: MCP45HV51-103E/ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP45HV51-103E/STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP45HV51-103E/ST fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 67852 pcs Datuen fitxa MCP45HV51-103E/ST.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V, 10 V ~ 36 V, ±5V ~ 18 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 100 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 145 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface I²C Ezaugarriak Mute, Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP konfigurazioa Potentiometer