MCP45HV31-104E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP45HV31-104E/ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP45HV31-104E/ST
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Fitxak: MCP45HV31-104E/ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
384 pcs
  • Mezua
MCP45HV31-104E/STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP45HV31-104E/ST fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 95638 pcs Datuen fitxa MCP45HV31-104E/ST.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V, 10 V ~ 36 V, ±5V ~ 18 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 100 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 145 Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 128
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface I²C Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface 14-TSSOP konfigurazioa Potentiometer