MCP4562-503E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4562-503E/MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4562-503E/MS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 50K 257TAPS 8-MSOP
Fitxak: MCP4562-503E/MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP4562-503E/MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4562-503E/MS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DGTL POT 50K 257TAPS 8-MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94324 pcs Datuen fitxa MCP4562-503E/MS.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tube Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 257
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface I²C Ezaugarriak Mute, Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 257 Taps I²C Interface 8-MSOP konfigurazioa Rheostat