MCP4461-104E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4461-104E/ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4461-104E/ST
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Fitxak: MCP4461-104E/ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP4461-104E/STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4461-104E/ST fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Kopurua eskuragarri 47485 pcs Datuen fitxa MCP4461-104E/ST.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 20-TSSOP Series WiperLock™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tube Pakete / kasua 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 257
Zirkuitu kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface I²C Ezaugarriak Mute, Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 257 Taps I²C Interface 20-TSSOP konfigurazioa Potentiometer