MCP4261-502E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4261-502E/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4261-502E/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 5K 2CH 14DIP
Fitxak: MCP4261-502E/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP4261-502E/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4261-502E/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DGTL POT 5K 2CH 14DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73401 pcs Datuen fitxa MCP4261-502E/P.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 14-PDIP Series WiperLock™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 5k
Packaging Tube Pakete / kasua 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Beste izenak MCP4261-502-E/P
MCP4261-502-E/P-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 257 Zirkuitu kopurua 2
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface SPI
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-PDIP