MCP4242T-104E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4242T-104E/UN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4242T-104E/UN
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC RHEOSTAT 100K 2CH 10MSOP
Fitxak: MCP4242T-104E/UN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MCP4242T-104E/UNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4242T-104E/UN fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC RHEOSTAT 100K 2CH 10MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 100883 pcs Datuen fitxa MCP4242T-104E/UN.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 10-MSOP Series WiperLock™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Beste izenak MCP4242T-104-E/UN
MCP4242T-104-E/UNTR
MCP4242T-104-E/UNTR-ND
MCP4242T-104E/UNTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 129 Zirkuitu kopurua 2
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface SPI
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 129 Taps SPI Interface 10-MSOP