MCP4232-104E/MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4232-104E/MF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4232-104E/MF
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL DUAL 100K RHEO 10DFN
Fitxak: MCP4232-104E/MF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
MCP4232-104E/MFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4232-104E/MF fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC POT DGTL DUAL 100K RHEO 10DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134826 pcs Datuen fitxa MCP4232-104E/MF.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 10-DFN (3x3) Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tube Pakete / kasua 10-VFDFN Exposed Pad
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 129
Zirkuitu kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 129 Taps SPI Interface 10-DFN (3x3) konfigurazioa Rheostat