MCP41HV31-104E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP41HV31-104E/ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP41HV31-104E/ST
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 7BIT 100K 14TSSOP
Fitxak: MCP41HV31-104E/ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP41HV31-104E/STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP41HV31-104E/ST fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DGTL POT 7BIT 100K 14TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71366 pcs Datuen fitxa MCP41HV31-104E/ST.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V, 10 V ~ 36 V, ±5V ~ 18 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 100 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 145 Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 128
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 128 Taps SPI Interface 14-TSSOP konfigurazioa Potentiometer