MCP4161-502E/MSVAO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4161-502E/MSVAO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4161-502E/MSVAO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL SNGL 5K SPI 8MSOP
Fitxak: MCP4161-502E/MSVAO.pdf
  • Mezua
MCP4161-502E/MSVAOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4161-502E/MSVAO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC POT DGTL SNGL 5K SPI 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4134 pcs Datuen fitxa MCP4161-502E/MSVAO.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Series Automotive, AEC-Q100, WiperLock™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 5k
Packaging Tube Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 257
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-MSOP konfigurazioa Potentiometer