MCP4152-104E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4152-104E/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL SNGL 100K RHEO 8DIP
Fitxak: MCP4152-104E/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
540 pcs
  • Mezua
MCP4152-104E/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4152-104E/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC POT DGTL SNGL 100K RHEO 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 142057 pcs Datuen fitxa MCP4152-104E/P.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-PDIP Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 257
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-PDIP konfigurazioa Rheostat