MCP4151T-103E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4151T-103E/SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4151T-103E/SN
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL SNGL 10K SPI 8SOIC
Fitxak: MCP4151T-103E/SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
MCP4151T-103E/SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4151T-103E/SN fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC POT DGTL SNGL 10K SPI 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 120410 pcs Datuen fitxa MCP4151T-103E/SN.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak MCP4151T-103E/SN-ND
MCP4151T-103E/SNTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 257 Zirkuitu kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface SPI
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-SOIC