MCP4132T-502E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4132T-502E/MS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4132T-502E/MS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC RHEO DGTL SNGL 5K SPI 8MSOP
Fitxak: MCP4132T-502E/MS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MCP4132T-502E/MSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4132T-502E/MS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC RHEO DGTL SNGL 5K SPI 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 164624 pcs Datuen fitxa MCP4132T-502E/MS.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 75 Erresistentzia (Ohms) 5k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Beste izenak MCP4132T-502E/MS-ND
MCP4132T-502E/MSTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 129 Zirkuitu kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface SPI
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 129 Taps SPI Interface 8-MSOP