MCP40D17T-502E/LT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP40D17T-502E/LT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP40D17T-502E/LT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 5K 128TAPS SC70-6
Fitxak: MCP40D17T-502E/LT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MCP40D17T-502E/LTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP40D17T-502E/LT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DGTL POT 5K 128TAPS SC70-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 263094 pcs Datuen fitxa MCP40D17T-502E/LT.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-6 Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 155 Erresistentzia (Ohms) 5k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Beste izenak MCP40D17T-502E/LTTR
MCP40D17T502ELT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 128 Zirkuitu kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface I²C
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6