MCP4013T-503E/CH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4013T-503E/CH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP4013T-503E/CH
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 50K 1CH SOT23-6
Fitxak: 1.MCP4013T-503E/CH.pdf2.MCP4013T-503E/CH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MCP4013T-503E/CHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP4013T-503E/CH fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC DGTL POT 50K 1CH SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 232960 pcs Datuen fitxa 1.MCP4013T-503E/CH.pdf2.MCP4013T-503E/CH.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6 Series -
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 70 Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-23-6
Beste izenak MCP4013T-503E/CHTR
MCP4013T503ECH
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Txorrotak kopurua 64 Zirkuitu kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Up/Down (U/D, CS)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface SOT-23-6