MCP23S18-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP23S18-E/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP23S18-E/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC I/O EXPANDER SPI 16B 28SOIC
Fitxak: MCP23S18-E/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP23S18-E/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP23S18-E/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC I/O EXPANDER SPI 16B 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52099 pcs Datuen fitxa MCP23S18-E/SO.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Irteerako mota Open Drain
Beste izenak MCP23S18ESO Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
I / O kopurua 16 Muntaketa mota Surface Mount
Etenaren irteera Yes Interface SPI
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza I/O Expander 16 SPI 10MHz 28-SOIC
Uneko - Irteera Iturria / Hondoratzea 25mA Erlojuaren maiztasuna 10MHz