MCP1825S-5002E/AB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1825S-5002E/AB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP1825S-5002E/AB
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 5V 500MA TO220-3
Fitxak: MCP1825S-5002E/AB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP1825S-5002E/ABren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP1825S-5002E/AB fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 5V 500MA TO220-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96860 pcs Datuen fitxa MCP1825S-5002E/AB.pdf
Tentsio askea (Max) 0.35V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 60dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 500mA TO-220-3 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 220µA
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak -