MCP1824T-3002E/DC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1824T-3002E/DC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP1824T-3002E/DC
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3V 300MA SOT223-5
Fitxak: MCP1824T-3002E/DC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
MCP1824T-3002E/DCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP1824T-3002E/DC fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 3V 300MA SOT223-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 270798 pcs Datuen fitxa MCP1824T-3002E/DC.pdf
Tentsio askea (Max) 0.32V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223-5 Series -
Pakete / kasua SOT-223-6 PSRR 55dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MCP1824T-3002E/DCTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 300mA SOT-223-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 220µA
Uneko - Irteera 300mA Kontrolatzeko eginbideak Enable, Power Good