MCP1810T-12I/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1810T-12I/OT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP1810T-12I/OT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5
Fitxak: MCP1810T-12I/OT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MCP1810T-12I/OTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP1810T-12I/OT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 389939 pcs Datuen fitxa MCP1810T-12I/OT.pdf
Tentsio askea (Max) 0.38V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 40dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TJ) Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 290µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 50nA Uneko - Irteera 150mA