MCP1711T-22I/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1711T-22I/OT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP1711T-22I/OT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.2V 150MA SOT23-5
Fitxak: MCP1711T-22I/OT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MCP1711T-22I/OTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP1711T-22I/OT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 2.2V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 371768 pcs Datuen fitxa MCP1711T-22I/OT.pdf
Tentsio askea (Max) 1.05V @ 150mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.2V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MCP1711T-22I/OTTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.2V 150mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 1.80µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1.27µA Uneko - Irteera 150mA