MCP1703T-2502E/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1703T-2502E/MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP1703T-2502E/MC
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 250MA 8DFN
Fitxak: 1.MCP1703T-2502E/MC.pdf2.MCP1703T-2502E/MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
MCP1703T-2502E/MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP1703T-2502E/MC fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 250MA 8DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188727 pcs Datuen fitxa 1.MCP1703T-2502E/MC.pdf2.MCP1703T-2502E/MC.pdf
Tentsio askea (Max) 1.1V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-DFN (2x3) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-VFDFN Exposed Pad PSRR 44dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak MCP1703T-2502E/MCTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA 8-DFN (2x3) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 5µA
Uneko - Irteera 250mA Kontrolatzeko eginbideak -