MCP1703A-2502E/DB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP1703A-2502E/DB
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 2.5V 250MA SOT223-3
Fitxak: 1.MCP1703A-2502E/DB.pdf2.MCP1703A-2502E/DB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
780 pcs
  • Mezua
MCP1703A-2502E/DBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP1703A-2502E/DB fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC REG LIN 2.5V 250MA SOT223-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179816 pcs Datuen fitxa 1.MCP1703A-2502E/DB.pdf2.MCP1703A-2502E/DB.pdf
Tentsio askea (Max) 1.1V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA PSRR 35dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-223-3
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 5µA Uneko - Irteera 250mA