MCP14A0154-E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP14A0154-E/SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP14A0154-E/SN
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MOSFET DVR 1.5A DUAL 8SOIC
Fitxak: MCP14A0154-E/SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP14A0154-E/SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP14A0154-E/SN fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MOSFET DVR 1.5A DUAL 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91451 pcs Datuen fitxa MCP14A0154-E/SN.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 18 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 11.5ns, 10ns
Packaging Tube Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Drivers kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika tentsioa - VIL, VIH 0.8V, 2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Non-Inverting Atea mota N-Channel, P-Channel MOSFET
Gidatutako konfigurazioa Low-Side Deskribapen zehatza Low-Side Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC
Uneko - Gehienezko irteera (Iturria, Hondoratzea) 1.5A, 1.5A Kanal mota Independent