MCP130T-315I/TT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP130T-315I/TT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP130T-315I/TT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC SUPERVISOR 3.15V LOW SOT23
Fitxak: 1.MCP130T-315I/TT.pdf2.MCP130T-315I/TT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MCP130T-315I/TTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP130T-315I/TT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC SUPERVISOR 3.15V LOW SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 288958 pcs Datuen fitxa 1.MCP130T-315I/TT.pdf2.MCP130T-315I/TT.pdf
Tentsioa - atalasea 3.075V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 150 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Irteera Open Drain or Open Collector Beste izenak MCP130T-315I/TTTR
MCP130T315ITT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Kontrolatutako bolumen kopurua 1