MCP111T-290E/TT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP111T-290E/TT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP111T-290E/TT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC SUPERVISOR 2.90V LOW SOT23B-3
Fitxak: 1.MCP111T-290E/TT.pdf2.MCP111T-290E/TT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP111T-290E/TTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP111T-290E/TT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC SUPERVISOR 2.90V LOW SOT23B-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 184211 pcs Datuen fitxa 1.MCP111T-290E/TT.pdf2.MCP111T-290E/TT.pdf
Tentsioa - atalasea 2.9V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Berrezarri denbora-muga - Berrezarri Active Low
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Irteera Open Drain or Open Collector Beste izenak MCP111T-290E/TTDKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Kontrolatutako bolumen kopurua 1