MCP102T-195I/TT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP102T-195I/TT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCP102T-195I/TT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC SUPERVISOR 1.95V LOW SOT-23B
Fitxak: 1.MCP102T-195I/TT.pdf2.MCP102T-195I/TT.pdf3.MCP102T-195I/TT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCP102T-195I/TTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCP102T-195I/TT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC SUPERVISOR 1.95V LOW SOT-23B Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - atalasea 1.9V Mota Simple Reset/Power-On Reset
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Berrezarri denbora-muga 80 ms Minimum Berrezarri Active Low
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Irteera Push-Pull, Totem Pole Beste izenak MCP102T-195I/TTCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Kontrolatutako bolumen kopurua 1