LND250K1-G
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
LND250K1-G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LND250K1-G
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 0.013A SOT23-3
Fitxak: LND250K1-G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LND250K1-Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LND250K1-G fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena MOSFET N-CH 500V 0.013A SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 291800 pcs Datuen fitxa LND250K1-G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23 (TO-236AB)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1000 Ohm @ 500µA, 0V
Power Dissipation (Max) 360mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak LND250K1-G-ND
LND250K1-GTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 10pF @ 25V FET mota N-Channel
FET Feature Depletion Mode Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 0V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 13mA (Tj) 360mW (Ta) Surface Mount SOT-23 (TO-236AB)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 13mA (Tj)