LM4040CIM3-2.5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM4040CIM3-2.5-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Fitxak: LM4040CIM3-2.5-TR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LM4040CIM3-2.5-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM4040CIM3-2.5-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 393066 pcs Datuen fitxa LM4040CIM3-2.5-TR.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V Tentsioa - Input -
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea 100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Erreferentzia mota Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Irteerako mota Fixed
Beste izenak LM4040CIM3-2.5 TR
LM4040CIM3-2.5 TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zarata - 10Hz-10kHz 35µVrms Zarata - 0.1Hz-10Hz -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3
Egungo hornidura - Uneko - Irteera 15mA