HS10-100S0O/10SS44
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HS10-100S0O/10SS44
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC CUSTOM CONTROLLER
Fitxak:
  • Mezua
HS10-100S0O/10SS44ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HS10-100S0O/10SS44 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC CUSTOM CONTROLLER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6300 pcs Datuen fitxa
Mota - Hornitzaileen gailuen paketea -
Series - Pakete / kasua -
Muntaketa mota - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza IC
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HS10-100S0O/10SS4D
HS10-100S0O/10SS4D
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC CUSTOM CONTROLLER
Stockean: 4876 pcs
Deskarga:
RFQ
HS10-100S0O/10SS53
HS10-100S0O/10SS53
Stockean: 5157 pcs
Deskarga:
RFQ
HS100 10K J
HS100 10K J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 10K OHM 5% 100W
Deskarga: HS100 10K J.pdf
HS10 R68 J
HS10 R68 J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES CHAS MNT 0.68 OHM 5% 10W
Deskarga: HS10 R68 J.pdf
HS10-00000O_03
HS10-00000O_03
HS10 R82 J
HS10 R82 J
deskribapena: RES CHAS MNT 0.82 OHM 5% 10W
Deskarga: HS10 R82 J.pdf
HS100 100R F
HS100 100R F
deskribapena: RES CHAS MNT 100 OHM 1% 100W
Deskarga: HS100 100R F.pdf
HS10 R5 J
HS10 R5 J
deskribapena: RES CHAS MNT 0.5 OHM 5% 10W
Deskarga: HS10 R5 J.pdf
HS10 R47 J
HS10 R47 J
deskribapena: RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 10W
Deskarga: HS10 R47 J.pdf
HS10 R51 J
HS10 R51 J
deskribapena: RES CHAS MNT 0.51 OHM 5% 10W
Deskarga: HS10 R51 J.pdf
HS100 100R J
HS100 100R J
deskribapena: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 100W
Deskarga: HS100 100R J.pdf
HS100 10K F
HS100 10K F
deskribapena: RES CHAS MNT 10K OHM 1% 100W