DSPIC33FJ64MC804-H/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ64MC804-H/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ64MC804-H/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP
Fitxak: 1.DSPIC33FJ64MC804-H/PT.pdf2.DSPIC33FJ64MC804-H/PT.pdf3.DSPIC33FJ64MC804-H/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
  • Mezua
DSPIC33FJ64MC804-H/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ64MC804-H/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 20 MIPS Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 16K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Beste izenak DSPIC33FJ64MC804HPT Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TA) I / O kopurua 35
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 64KB (64K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)