DSPIC33FJ64GS610T-I/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ64GS610T-I/PF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ64GS610T-I/PF
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
Fitxak: 1.DSPIC33FJ64GS610T-I/PF.pdf2.DSPIC33FJ64GS610T-I/PF.pdf3.DSPIC33FJ64GS610T-I/PF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
DSPIC33FJ64GS610T-I/PFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ64GS610T-I/PF fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Abiadura 40 MIPs Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 9K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 100-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 85 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 64KB (64K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14) Datuen bihurgailuak A/D 24x10b, D/A 1x10b