DSPIC33FJ32MC104T-E/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32MC104T-E/TL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ32MC104T-E/TL
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44VTLA
Fitxak: 1.DSPIC33FJ32MC104T-E/TL.pdf2.DSPIC33FJ32MC104T-E/TL.pdf
  • Mezua
DSPIC33FJ32MC104T-E/TLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ32MC104T-E/TL fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44VTLA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5925 pcs Datuen fitxa 1.DSPIC33FJ32MC104T-E/TL.pdf2.DSPIC33FJ32MC104T-E/TL.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-VTLA (6x6)
Abiadura 16 MIPs Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 1K x 16 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 44-VFTLA Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 35 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 44-VTLA (6x6) Datuen bihurgailuak A/D 14x10b