DSPIC33FJ32GP304-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32GP304-E/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ32GP304-E/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP
Fitxak: 1.DSPIC33FJ32GP304-E/PT.pdf2.DSPIC33FJ32GP304-E/PT.pdf3.DSPIC33FJ32GP304-E/PT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
320 pcs
  • Mezua
DSPIC33FJ32GP304-E/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ32GP304-E/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 40 MIPs Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 4K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 35 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 32KB (32K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 13x10b/12b