DSPIC33FJ32GP202T-I/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32GP202T-I/MM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ32GP202T-I/MM
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN
Fitxak: 1.DSPIC33FJ32GP202T-I/MM.pdf2.DSPIC33FJ32GP202T-I/MM.pdf3.DSPIC33FJ32GP202T-I/MM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
DSPIC33FJ32GP202T-I/MMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ32GP202T-I/MM fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-QFN-S (6x6)
Abiadura 40 MIPs Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-VQFN Exposed Pad
Beste izenak DSPIC33FJ32GP202T-I/MMTR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 21
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 32KB (32K x 8) FLASH 28-QFN-S (6x6)