DSPIC33FJ32GP104-E/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32GP104-E/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ32GP104-E/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP
Fitxak: 1.DSPIC33FJ32GP104-E/PT.pdf2.DSPIC33FJ32GP104-E/PT.pdf
  • Mezua
DSPIC33FJ32GP104-E/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ32GP104-E/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3348 pcs Datuen fitxa 1.DSPIC33FJ32GP104-E/PT.pdf2.DSPIC33FJ32GP104-E/PT.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 16 MIPs Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 1K x 16 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 32KB (11K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 35 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 14x10b