DSPIC33FJ128MC802-H/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128MC802-H/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ128MC802-H/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
Fitxak: 1.DSPIC33FJ128MC802-H/SO.pdf2.DSPIC33FJ128MC802-H/SO.pdf3.DSPIC33FJ128MC802-H/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
135 pcs
  • Mezua
DSPIC33FJ128MC802-H/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ128MC802-H/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 20 MIPS Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 16K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak DSPIC33FJ128MC802HSO Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TA) I / O kopurua 21
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 128KB (128K x 8) FLASH 28-SOIC