DSPIC33FJ128MC202-E/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128MC202-E/MM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ128MC202-E/MM
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28QFN
Fitxak: 1.DSPIC33FJ128MC202-E/MM.pdf2.DSPIC33FJ128MC202-E/MM.pdf3.DSPIC33FJ128MC202-E/MM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
183 pcs
  • Mezua
DSPIC33FJ128MC202-E/MMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ128MC202-E/MM fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-QFN-S (6x6)
Abiadura 40 MIPs Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 28-VQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 21 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 28-QFN-S (6x6) Datuen bihurgailuak A/D 6x10b/12b