DSPIC33FJ128GP204-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ128GP204-I/ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ128GP204-I/ML
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN
Fitxak: 1.DSPIC33FJ128GP204-I/ML.pdf2.DSPIC33FJ128GP204-I/ML.pdf3.DSPIC33FJ128GP204-I/ML.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
DSPIC33FJ128GP204-I/MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ128GP204-I/ML fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-QFN (8x8)
Abiadura 40 MIPs Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 44-VQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 35 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 44-QFN (8x8) Datuen bihurgailuak A/D 13x10b/12b