DSPIC33FJ09GS302-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ09GS302-I/SS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ09GS302-I/SS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 9KB FLASH 28SSOP
Fitxak: 1.DSPIC33FJ09GS302-I/SS.pdf2.DSPIC33FJ09GS302-I/SS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DSPIC33FJ09GS302-I/SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ09GS302-I/SS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 9KB FLASH 28SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31994 pcs Datuen fitxa 1.DSPIC33FJ09GS302-I/SS.pdf2.DSPIC33FJ09GS302-I/SS.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SSOP
Abiadura 40 MIPs Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 9KB (3K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Beste izenak DSPIC33FJ09GS302ISS Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 21
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 9KB (3K x 24) FLASH 28-SSOP