DSPIC30F6014AT-20I/PT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC30F6014AT-20I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 144KB FLASH 80TQFP
  • Mezua
DSPIC30F6014AT-20I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC30F6014AT-20I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 144KB FLASH 80TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (12x12)
Abiadura 20 MIPS Series dsPIC™ 30F
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 80-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 68 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 4K x 8
Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 144KB (48K x 24) FLASH 80-TQFP (12x12) Datuen bihurgailuak A/D 16x12b