DSPIC30F3013T-20E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F3013T-20E/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC30F3013T-20E/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 24KB FLASH 28SOIC
  • Mezua
DSPIC30F3013T-20E/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC30F3013T-20E/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 24KB FLASH 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 20 MIPS Series dsPIC™ 30F
RAM tamaina 2K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 24KB (8K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 20 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 1K x 8
Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 24KB (8K x 24) FLASH 28-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 10x12b