DSPIC30F3010-20I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F3010-20I/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC30F3010-20I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 24KB FLASH 28SOIC
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
DSPIC30F3010-20I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC30F3010-20I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 24KB FLASH 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 20 MIPS Series dsPIC™ 30F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak DSPIC30F301020ISO Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 20
EEPROM neurria 1K x 8 Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 24KB (8K x 24) FLASH 28-SOIC